Volné pracovní místo Prodejci nákladních a užitkových vozidel

9.11.2016
AGROTEC a.s.
Místo pracoviště
U Lékárny 869/5, Horní Suchá, 735 35, Horní Suchá
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň

  • Vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu
  • Samostatné vedení jednání za účelem prodeje nákladních a užitkových automobilů
  • Informační servis obchodního, technického a ekonomického charakteru zákaznické veřejnosti
  • Technická, cenová a formální příprava nabídek -Každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový)
  • Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví
  • Spolupráce při marketingových aktivitách (účast na veletrzích, atd.)
  • Práce s databází stávajících, nových a potencionálních zákazníků
  • Monitoring situace na trhu, reporting do centrály

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
  • Praxe na obdobné obchodní pozici
  • Aktivní, motivovanou osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi
  • Obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled
  • Samostatnost, výborné sociální a komunikační dovednosti
  • Dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office); výhodou znalost systému SAP
  • ŘP sk. B (C výhodou)
  • Organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek

Nabízíme

  • Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
  • Výborné zázemí pro obchodní činnost – mobil, notebook, kvalitní informační systém, podpora ze strany interního marketingového útvaru
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu – systém produktových školení, tréninky
  • obchodních dovedností
  • Motivující finanční ohodnocení (provize)

KONTAKT:
telefonicky (7:00 – 15:30) nebo e-mailem dohodnout osobní schůzku