Volné pracovní místo  Prodejní poradce /kyně TOYOTA Zlín

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–50 000 Kč / měsíc

T-MOTOR Zlín s.r.o., autorizovaný prodejce a servis vozidel Toyota, je prosperující česká společnost provozující autosalony ve Zlínském a Olomouckém kraji. Na trhu působíme od roku 2007 a jsme automobiloví nadšenci, auta nás baví! Staňte se členem našeho týmu. U nás je všechno fér!

Na pobočku ve Zlíně hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici: PRODEJNÍ PORADCE
PRACOVNÍ NÁPLŇ NABÍZENÉ POZICE:
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí,
  • každodenní komunikace s privátními a firemními zákazníky telefonem, e-mailem a při osobním jednání v autosalonu,
  • vypracování nabídek nových vozidel, finančních a pojišťovacích služeb,
  • komplexní starost o zákazníka v průběhu procesu prodeje nových vozů.

POŽADUJEME:
  • komunikativnost,
  • příjemné a profesionální vystupování,
  • logické myšlení,
  • spolehlivost,
  • trestní bezúhonnost,
  • minimálně středoškolské vzdělání,
  • řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování.
První kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Prodejní poradce /kyně TOYOTA Zlín?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Vítězslav Bršlica, ředitel z T-MOTOR Zlín s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Prodejní poradce /kyně TOYOTA Zlín

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.