Volné pracovní místo  PRODUKTOVÝ/-Á MANAŽER/-KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Hlavní pracovní náplň: aktivní podíl na vývoji nových výrobků a inovacích zavedených výrobků; prezentace produktového portfolia společnosti, školení; zpracování nabídek a kalkulací; analýza prodeje a trhů a monitoring trhu a trendů, porovnání konkurenčních výrobků; podpora prodejců - obchodních zástupců; získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech; aktivní účast na akcích podpory prodeje; komunikace se zákazníky; podpora pro technický, výrobní a obchodní útvar.

Požadavky: SŠ vzdělání - technické, zemědělské nebo příbuzné; praxe v oboru 2 roky; praxe výrobního nebo obchodního charakteru; středně pokročilá znalost AJ nebo RJ; velmi dobré komunikační prezentační dovednosti; schopnost komunikace na všech úrovních; ochota cestovat; znalost práce PC - MS Office; řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: práci v perspektivní a rozvíjející se české firmě; prostor pro seberealizaci, iniciativu a profesní růst; příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu; nadstandardní finanční ohodnocení; zaměstnanecké bonusy - dotaci na dojíždění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc a další.

Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, e-mail: použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu), tel.: použijte odpovědní formulář nebo osobně od 07:00 hod. do 15:00 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.1.2017 do 30.6.2017