Volné pracovní místo  Produktový a obchodní manažer

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–100 000 Kč / měsíc

Kontakt:Bulířová Markéta, e-mail: použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
  • aktivní obchodní činnost
  • komplexní klientský servis, péče o zákazníky
  • oslovování nových zákazníků a vyhledávání nových prodejních kanálů
  • zodpovědnost za prodej svěřeného produktového portfolia

Nabízíme:
  • zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
  • zázemí stabilní české společnosti
  • motivační finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • možnost profesního růstu
  • práci v mladém kolektivu

Požadujeme:
  • praxi nebo nadšení v hudebním oboru, zvukové či světelné techniky
  • min. SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou
  • dobrou znalost anglického nebo německého jazyka
  • příjemné a profesionální vystupování
  • komunikativnost a prezentační schopnosti
  • vynikající obchodní dovednosti - samostatné rozhodování a kreativní myšlení
  • týmovou spolupráci
  • zodpovědnost
  • časovou flexibilitu
  • výborná znalost práce na PC + obchodní korespondence
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost

Místo pracoviště: Karlovy Vary - Dalovice
Nástup možný ihned.

Životopis společně s průvodním dopisem prosím zasílejte e-mailem na: použijte odpovědní formulář nebo na adresu: HDT impex, s.r.o., Botanická 3, Karlovy Vary - Dalovice, 362 63.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 29.2.2024

Máte zájem o nabídku Produktový a obchodní manažer?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Bulířová z HDT impex s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Produktový a obchodní manažer

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.