Volné pracovní místo  Produktový designér/ka - konstruktér/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Krmelínská 631, Stará Ves nad Ondřejnicí

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.
Osobně se můžete dostavit po předchozí domluvě.

Firma s dlouholetou tradicí hledá do svého pracovního týmu Designéra/ku.

Náplň práce:
-Projektování / kreslení výrobků a technologií
-Vytváření projektů pro zákazníky (dispoziční řešení)

Požadavky:
-Minimálně středoškolské vzdělání (maturita)
-Znalost práce v softwarech (např. RHINO, SketchUP, apod.)
-Odborná orientace v technických výkresech
-Prostorová představivost
-Konstruktivní myšlení
-Nadšení pro konstrukci, proaktivitu a schopnost učit se novým věcem
-Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci, flexibilita
-Dobrý zdravotní stav
-Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
-Práci v dynamické firmě a příjemném kolektivu
-Kariérní růst
-Získání praxe v oboru
-Plat 20.000 - 25.000,- Kč
-Nástup možný ihned
-Prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016