Volné pracovní místo  PRODUKTOVÝ MANAŽER

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 28 000–38 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň price:

  • spolupráce na tvorbě strategie uvedení produktů na české i zahraniční trhy
  • aktivní spolupráce s úseky obchodu, technologie, konstrukce výrobků a marketingem
  • tvorby nových katalogů produktů, vedení dokumentace, jednání s dodavateli

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • znalost AJ (B1)
  • orientaci a znalost v oblasti projektového řízení
  • dobrou znalost práce s PC, orientace v nových technologiích
  • výborné prezentační schopnosti, komunikační a organizační talent

Nabízíme:

  • kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti
  • možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání
  • zajímavé finanční ohodnocení

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: použijte odpovědní formulář Tel: použijte odpovědní formulář

Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů společností WinWork, s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016