Volné pracovní místo Produktový pracovník - Rajhrad

11.5.2016
SMERO, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Stará pošta 980, Rajhrad, 664 61, Rajhrad
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Produktoví pracovníci – Rajhrad

Pro náš velkoobchod kancelářských potřeb SMERO přijmeme produkční pracovníky. Zaměření na reklamní předměty a kancelářský nábytek.
Nebojíte se zodpovědné práce a dotahujete rychle věci do konce? Pokud je vaše odpověď ANO rádi vás uvítáme do našeho kolektivu. Na českém trhu jsme od roku 1998. Hlavním účelem firmy je uspořit zákazníkovi jeho náklady a zpříjemnit mu nákup u nás. CV zasílejte na e-mail poslat email

Náplň práce:
Zpracování objednávek reklamních předmětů a nestandartního nekatalogového zboží.
Zajištění průběhu korektur, objednání zboží u dodavatelů.
Komunikace s našimi obchodními zástupci a dodavateli.
3D návrhy nábytku v PC programu.

Požadujeme:
Chuť učit se zbožíznalství.
Znalost práce na PC – Word, Outlook, Excel.
Ochotu vyřizování požadavků.
Odolnost vůči stresu.
Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:
Pracovní smlouva, hlavní pracovní poměr.
Zaučení a osobní rozvoj.
Stravenky a jednosměnný provoz v novém a příjemném pracovním prostředí.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR)

Zašlete životopis na e-mail: poslat email Do předmětu uveďte název pracovní pozice „Produkční pracovník“.
Nechoďte osobně, není zde osoba, která by se vám mohla věnovat.
Uchazeče/čky, vybrané do výběrového řízení, budeme kontakto

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)