Volné pracovní místo  Produktový specialista

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Hledáme zkušeného pracovníka na pozici Produktový specialista, který je zodpovědný za procesy týkající se správy produktů vyráběných ve výrobním závodu.
Požadujeme:
  • VŠ/VŠ - podmínkou je technické zaměření studovaného oboru - ideálně elektro či strojní
  • Znalost AJ minimálně na úrovni B1 podmínkou
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • Ochotu občas vycestovat i mimo ČR (Evropa, Asie)
  • Vynikající organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost, rychle se učit, samostatně zpracovávat informace a interpretovat výsledky
  • Pozitivní přístup, otevřenost a komunikativnost, aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
  • Zkušenost s produktovým managementem či technickou podporou
  • Zkušenost s řízením větších projektů
Náplň práce:
  • Spolupráce na plnění plánů centrálního Produktového Managementu společnosti
  • Koordinace procesů vázaných na Produktový výbor (pravidelné schůzky - produktový management, obchod, nákup, konstrukce, servis)
  • Spolupráce na životním cyklu stávajících produktů
  • Spolupráce v procesu zavádění novinek
  • Spolupráce na tvorbě nových katalogů produktů
  • Zajištění aktualizovaných a kompletních produktových dat v technické dokumentaci a IT systémech
  • Školení zaměstnanců a zákazníků včetně tvorby školicích materiálů (v pozdější fázi)
  • Supervize při řešení reklamací
Nabízíme:
  • Zajímavou a samostatnou práci s možností realizace vlastních nápadů
  • Aktivní podíl na řízení produktů s celosvětovým uplatněním
  • Ohodnocení závislé na profesní odbornosti a dosahovaných výsledcích
  • Odborné zaškolení a vedení v rámci týmu produktového managementu s mezinárodní zkušeností
  • Podporu ve vzdělávání a dalším rozvoji
  • Mobilní telefon, notebook
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příplatek za odpracované roky, další zaměstnanecké benefity.
Kontakt: telefonicky od 8:00 do 18:00 hodin, emailem

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.2.2017