Volné pracovní místo  Program manager

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hledáme:
vysokoškolské vzdělání (technický obor)
3 roky zkušeností z automobilového průmyslu
v oblasti projektového řízení
zkušenosti s obchodním jednáním
ochota cestovat
znalost NJ plynule
další jazyk na komunikativní úrovni

Náplň práce:
řízení zákaznických projektů, projektových rozpočtů a řešení lokálních záležitostí od získání zakázky až po sériovou výrobu
vedení, koordinace a definování cílů pro lokální a mezinárodní programové týmy skládající se pracovníků divizí Vývoj produktu, Sales, Controlling, Nákup, Zajištění kvality, Logistika a Výroba
pravidelná jednání se zákazníkem - pravidelný reporting stavu projektu managementu - zodpovědnost za projektové náklady, dodržení termínových plánů včetně spokojenosti zákazníků

Nabízíme:
Perspektivní práce ve firmě se zahraniční účastí
Možnost odborného růstu
Zajímavé finanční ohodnocení
Lákavé firemní benefity - závodní stravování,
penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené...
Nástup možný ihned

Zasláním životopisu společnosti Kiekert- CS, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování svých osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2015