Volné pracovní místo  Programátor a obsluha CNC obráběcích center

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 130–180 Kč / hodinu

Pracoviště: Nádražní č.p. 1617/1, Šternberk. Nástup možný ihned.
Náplň práce: výroba tvarových dílů pro vstřikovací formy, výroba dílů pro zahraniční zákazníky a letecký průmysl; frézování dílů ve 2D a 3D.
Požadujeme: výborná orientace ve výkresové dokumentaci; praxe v nástrojárně vítána; samostatnost a schopnost sám řešit problémy; správné zacházení s měřidly; praxe na CNC min. 2 roky.
Nabízíme: pět týdnů dovolené, stabilní pracovní uplatnění v prosperující společnosti, dotované podnikové stravování, příspěvek na Vánoce a letní dovolenou, smlouva na dobu neurčitou, výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, odměna za doporučení nového zaměstnance, firemní akce, 20.000 Kč náborový příspěvek.
Třísměnný provoz - ranní 6:00 - 14:00 hod., odpolední 14:00 - 22:00 hod., noční 22:00 - 6:00 hod. (začíná se noční v neděli a končí odpolední v pátek).
První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky od 6:00 do 14:30 hod.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2019