Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ - senior

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
o Programování, vývoj
o návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování
o příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů
o interní testování a řešení chyb z testování i provozu
o konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v praxi

Podmínkou přijetí je:
o VŠ nebo SŠ vzdělání
o praxe v oboru, minimálně 3 roky na srovnatelné pozici
o výborná znalost objektového programování (PHP, C#..)
o zkušenost s php frameworkem (Nette, Symfony..)
o výborná znalost JavaScript,JQuery
o dobré znalosti HTML, CSS
o znalosti principů transakční SQL databáze(MySQL,MS SQL, Oracle...)
o aktivní schopnost využívat verzovací nástroje jako např. GIT, CVS
o časová flexibilita, odpovědnost, kreativita
o schopnost samostatné i týmové práce

Oceníme znalosti:
o Bootstrap
o ASP.NET Core
o XML, XSLT, UML
o Web Services, REST/SOAP

Nabízíme:
o Atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň
o motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
o zvyšování a rozšiřování znalostí a kvalifikace a profesního růstu díky odborným školením
o práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií

Nabídnutá mzda je od nástupu do zkušební lhůty, přes prokázání znalostí, k růstu po zapracování a získání odměn.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní
  • Němčina - pasivní

Benefity

  • Jiné výhody - Zvyšování odborných dovedností na programátorských kuzech, výuka angličtiny.
  • Zvláštní prémie - Po předání každé zakázky.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 5.1.2021