Volné pracovní místo  Programátor/ka do odd. telematiky - Kolín

Firma SPEL, a.s.
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: použijte odpovědní formulář , Po - Pá 8 - 15 hod
e-mail: použijte odpovědní formulář
osobně: dle dohody.

Možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní doba:
7.00 - 15:30 hod (po dohodě lze upravit).

Pracovní náplň:
Práce na projektech v oddělení telematických systémů
Vytváření datových rozhraní pro implementaci zařízení, tvorba procesních modulů, konfigurace služeb v MS Windows server 2019/2022.

Očekáváme:
SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického směru
Znalost programovacích jazyků a prostředí - základní přehled o datových formátech XML, JSON, Modbus TCP/IP
Znalost programovacích jazyků C# (.NET)
Zkušenost z oddobné pracovní pozice
Znalost anglického jazyka výhodou
Znalost prostředí MS Windows Server z pohledu aplikace služeb
Analytické a logické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme:
Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Samostatnou pracovní pozici ve stále se rozrůstající společnosti
Práci na zajímavých technických projektech
Profesní růst a pravidelné vzdělávání, školení a kurzy
Moderní pracovní prostředí a stabilní pracovní kolektiv.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.3.2024 do 19.3.2025

Máte zájem o nabídku Programátor/ka do odd. telematiky - Kolín?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dagmar Krejčíková z SPEL, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Programátor/ka do odd. telematiky - Kolín

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.