Volné pracovní místo  Programátor laseru (Trumpf)

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–43 000 Kč / měsíc

Společnost OpeTech s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky v oblasti strojírenství. Hlavní výrobní program je zaměřen na pálení laserem, přesné obrábění, lisování, ohýbání a výrobu přípravků pro strojírenský a automobilový průmysl.

Požadujeme:

  • vzdělání technického zaměření
  • dobrá znalost práce na PC - podmínkou
  • znalost 3D kreslení výhodou
  • samostatnost, flexibilita, spolehlivost

Náplň práce:

  • tvorba programů pro CNC laserové stroje Trumpf v programu TruTops Boost

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba, práce na jednu směnu
  • prostředí rodinné firmy
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • základní mzdové rozpětí 30 - 43 000 Kč
  • 13. plat, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravné, atd..

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2023

Máte zájem o nabídku Programátor laseru (Trumpf)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lukáš Opekar z OpeTech s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Programátor laseru (Trumpf)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.