Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOŘI PHP, KODÉŘI (vhodné i pro OZP) - úroveň senior

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A11 z:11/4/2023 a:18/12/2023
PHP Programátor – senior
Pojď s námi tvořit e-shopy a zajímavé projekty na našem systému, pro malé i velké firmy, v menší ale stabilní společnosti s pohodovým kolektivem a klidným pracovním prostředím.
Nezajímá nás ani tak tvůj špičkový životopis a roky praxe, jako především tvoje logické myšlení a zájem učit se nové věci.
Náplň práce
  • Vývoj našeho systému a nových či stávajících e-shopů a webových aplikací našich klientů
  • Max. 1 času zabírá support.
Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít?
  • PHP, SQL, HTML, CSS a JavaScript
  • Angličtina na úrovni čtení technické dokumentace
  • Zkušenosti potřebné na pozici seniora
S čím u nás budeš pracovat?
  • PHP, MySQL (MariaDB), ElasticSearch, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, git, GitLab
Co ti můžeme nabídnout?
  • Moderní technické zázemí s minimálně dvěma monitory
  • Různorodou a zajímavou práci pro malé i velké klienty
  • Zázemí stabilní firmy s pohodovým kolektivem
  • Platové ohodnocení závislé na zkušenostech, s pravidelným navyšováním dle výkonu
  • Možnost práce z domu.
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Jiné výhody - prémie

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.12.2023

Máte zájem o nabídku PROGRAMÁTOŘI PHP, KODÉŘI (vhodné i pro OZP) - úroveň senior?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Znišťal z Web & Media a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PROGRAMÁTOŘI PHP, KODÉŘI (vhodné i pro OZP) - úroveň senior

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.