Volné pracovní místo  Project manager

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 55 000 Kč / měsíc

Pro nadnárodní koncern výrobní strojní společnosti nedaleko Plzně, otevíráme kariérní příležitost na pozici:

PROJECT MANAGER

Váš profil:
  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • NJ či AJ na pokročilé úrovni
  • praxe na technické pozici ve výrobní společnosti v oblasti svařování
  • zkušenosti s obráběním, práškovým lakováním výhodou
  • technické myšlení, pečlivost

Náplň práce:
  • převzetí technologických postupů daného projektu na německé centrále společnosti a zavedení do výroby v novém závodě v ČR
  • monitorování průběhu jednotlivých výrobních operací a nápravná opatření chybných kroků, atd.

Nabízíme:
  • kariérní příležitost na zodpovědné pozici v novém závodě
  • rozsáhlou možnost profesního růstu v rámci dalšího plánovaného rozvoje společnosti
  • motivační finanční ohodnocení a systém benefitů

Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím Váš životopis na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.9.2016