Volné pracovní místo  PROJECT MANAGER

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Společnost MBG, spol. s r.o., Zábřeh hledá pro rozšíření svého týmu zaměstnance na pozici:
PROJECT MANAGER

Základní pracovní náplň:
  • Zpracování technických podkladů na základě požadavků zákazníka
  • Komunikace se zákazníky
  • Příprava a zpracování podkladů pro cenové nabídky
  • Příprava a zpracování podkladů pro výrobu

Požadujeme:
  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost německého jazyka – podmínkou
  • Znalost anglického jazyka – výhodou
  • Znalost práce v CAD systémech – výhodou
  • Orientace v truhlářském (nábytkářském) oboru - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost MS Office

Nabízíme:
  • Motivující finanční ohodnocení vázané na obchodní výsledky
  • Možnost profesního růstu
  • Zajímavou a tvůrčí práci
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravné, penzijní připojištění)
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Možnost sjednání pružné pracovní doby

Nabídky předložte spolu se stručným životopisem osobně nebo na adresu:
MBG, spol. s r.o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh
Tel. použijte odpovědní formulář , kontakt: Mgr. Hana Soušková
e-mail: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 30.6.2017