Volné pracovní místo  Projektant / statik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na stavební směr
  • praxe min. 3let, zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • výhodou je zkušenost s dřevostavbami, lepenými konstrukcemi, popř. s ocelovými konstrukcemi
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point, Microsoft Office Outlook, AutoCAD, popř. Cad Work)
  • komunikativní schopnosti
  • časová flexibilita, samostatnost, tvůrčí myšlení, spolehlivost, seriózní vystupování, loajalita k firmě, ochota učit se nové věci a aktivní přístup k řešení úkolů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výhodou je znalost AJ/NJ
Náplň práce:
  • statické návrhy dřevěných a ocelových konstrukcí a jejich spojů
  • zpracování dokumentace DSP a DPS
  • zpracování dílenské dokumentace
Nabízíme:
  • zaměstnání na plný úvazek
  • práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • práci v moderním pracovním prostředí
  • profesní růst
  • zázemí prosperující české firmy
  • zaměstnanecké výhody
  • motivující platové ohodnocení
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš profesní životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na email: použijte odpovědní formulář nebo zasílejte na korespondenční adresu společnosti TAROS NOVA s.r.o., nejpozději do 31.1.2017.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017