Volné pracovní místo  Projektant elektro

Lokalita Brumov-Bylnice
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Požadavky na zaměstnance: Elektrotechnické vzdělání, osvědčení dle vyhlášky 50/1978Sb nebo nově zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. (§ 7 Vedoucí elektrotechnik - není podmínkou), základní znalost aplikací CAD výhodou (programy Microstation, AutoCAD), znalost práce na PC (Word, Excel), řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, příjemné vystupování, chuť k neustálému vzdělávání a dlouholeté spolupráci.

Náplň práce: Projektování elektrických sítí NN, VN dle zadání EG.D, a.s., jednání s dotčenými vlastníky nemovitostí a jednání na úřadech.
POZN: Prvotní kontakt použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2023 do 31.10.2024

Máte zájem o nabídku Projektant elektro?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Kozubík z ENTEKO s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektant elektro

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.