Volné pracovní místo  Projektant/ka žáruvzdorných vyzdívek

Lokalita Olomouc
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 37 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup dle dohody.
Jsme ryze česká rodinná společnost, která působí na trhu 25 let. Zaměřujeme se na realizaci kompletní dodávky žáruvzdorných vyzdívek jak v ČR, tak v zahraničí. Pokud vás baví dynamická a různorodá práce s možností využití komunikace s dodavateli a zákazníky i v angličtině, tak možná to budete vy, kdo obsadí tuto pozici
NÁPLŇ PRÁCE:
  • navrhování technických řešení žáruvzdorných vyzdívek dle zadání projektu
  • kreslení realizační dokumentace žáruvzdorných vyzdívek ve 2D, částečně ve 3D
  • kalkulace kubatur a tonáže vyzdívek
  • komunikace a jednání se zákazníky
  • prohlídky vyzdívek pro přípravu nabídek
  • výjezdy na stavbu na kontrolu v souladu s dokumentací atd.
POŽADUJEME
  • VŠ, SPŠ stavebního/strojírenského/ nebo jiného technického oboru
  • znalost AutoCAD
  • prohlížení modelů ve 3D, generování výkresů ze 3D modelů (.stp) výhodou
  • znalost MS Office
  • praxe na s AutoCAD min. 3 roky
  • flexibilita
  • schopnost samostatně řešit úkoly
  • řidičský průkaz skup. B výhodou
  • samostatnost, komunikativnost, schopnost se samostatně učit novým věcem
  • aktivní přístup k práci
  • znalost AJ
Nabízíme:
  • dobré mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností a schopností
  • zázemí zavedené české firmy s jistotou na trhu a celoroční práce
  • pololetní prémie po zaučení
  • zaučení v oblasti žáruvzdorných vyzdívek
  • dovolená 5 týdnů
  • finanční příspěvek na stravování
  • výuka angličtiny na pracoviště
  • služební telefon
  • termín nástupu ihned nebo dle dohody
  • v neposlední řadě také příjemný kolektiv
  • kancelář v Olomouci
  • pracovní doba 7:00 až 15:30, po zapracování je pružná pracovní doba

Kontakt je možný POUZE telefonicky.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - autocad

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024