Volné pracovní místo  Projektant / Projektantka technologie tepelných energetických staveb

Firma MIOT, s.r.o.
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–55 000 Kč / měsíc

1. kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

Náplň práce
  • zpracování technicko-ekonomických studií
  • zpracování projektových dokumentací všech stupňů:
  • pro územní řízení a stavební řízení,
  • pro provádění stavby, pro výběr dodavatele,
  • skutečné provedení podle vyhl. č. 499/2006 Sb.
  • dílčí výrobní dokumentace
  • tvorba koncepcí technických řešení
  • práce v terénu
  • tvorba podkladů
  • mezi-profesní koordinace
  • spolupráci při inženýrské činnosti (zajišťování správních řízení)
  • autorský dozor na stavbě

Oblasti projektování
  • kotelny (parní, horkovodní, teplovodní),
  • výměníkové stanice (parní, horkovodní, teplovodní),
  • potrubní rozvody (parovody, horkovody, teplovody - nadzemní, podzemní),
  • vytápění,
  • chlazení a další.

Požadovaná praxe v oboru: min. 3 roky v oboru na obdobné pozici

Požadujeme
  • vzdělání SŠ/VŠ v oboru techniky prostředí nebo energetiky
  • schopnost samostatné práce
  • důslednost, pečlivost a zodpovědnost při řešení projektů
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič
  • znalost AJ výhodou, ale není podmínkou
  • znalost prostředí AutoCAD (práce ve 3D výhodou)
  • zkušenosti s rozpočtováním výhodou

Nabízíme
  • zajímavou tvůrčí práci
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • výhodné platební podmínky
  • mobilní telefon
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na stravování

Nástup IHNED

Požadovaná znalost jazyků

  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, aj.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.1.2024

Máte zájem o nabídku Projektant / Projektantka technologie tepelných energetických staveb?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Lukáš Bukovský z MIOT, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektant / Projektantka technologie tepelných energetických staveb

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.