Volné pracovní místo  Projektant - projektantka

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PROJEKTANT - PROJEKTANTKA
Stručný popis pracovní pozice
  • Zpracování výrobní a montážní dokumentace dřevěných nosných konstrukcí (krovy, dřevostavby, …), případně včetně statického návrhu
  • Příprava technických podkladů pro cenové nabídky
  • Spolupráce při návrhu a realizaci dřevěných konstrukcí
Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavební obor výhodou)
  • Základní orientace v CAD programech
(práce v programu CADKON výhodou)
  • Znalost programů Word, Excel
  • Výhodou znalost programů SEMA, FINE TRUSS, DLUBAL
  • Praxe v projektování stavebních konstrukcí výhodou
Nabízíme
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Odborný růst
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Nástup možný ihned
Benefity
  • 6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle vlastního výběru + možnost další mimořádné úložky
  • Vstupenky do klubového patra pražské O2 areny, vstupenky do UFFO a další různé sportovní a kulturní akce sponzorované firmami KASPER
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování zaměstnanců – jídelna KASPER KOVO (výběr ze 2 polévek, 5 hlavních jídel, salát) + možnost objednání zatavených obědů navíc, případně stravenky
  • Příspěvky na dětské letní tábory a KASPER KEMPY
  • Roční bonus na konci roku
  • Odměny za nábory – doporučení nových zaměstnanců
  • Měsíčně stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí jazyk
  • Dovolená nad rámec základní výměry
  • Zvýhodněný nákup soukromého automobilu ŠKODA
u společnosti AUTOSTYL, a.s.
  • Zajímavý zaměstnanecký tarif T-Mobile pro celou rodinu
  • Očkování proti chřipce na náklad zaměstnavatele
  • Sleva 40% na majetkové pojištění, sleva 20% na havarijní
pojištění a povinné ručení, sleva až 40% na životní pojištění
u GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA
  • Sleva 2% na zájezd a 20% na cestovní pojištění od cestovní kanceláře INVIA
a další benefity dle aktuální nabídky …
V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu
na e-mail: použijte odpovědní formulář
TEL.: použijte odpovědní formulář
MOB.: použijte odpovědní formulář
MAIL: použijte odpovědní formulář
WEB: použijte odpovědní formulář | kaspergroup.cz
KaSPeR CZ s.r.o.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2024

Máte zájem o nabídku Projektant - projektantka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, Personální manažer z KASPER KOVO s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektant - projektantka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.