Volné pracovní místo  Projektanti, přípraváři zakázek

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Požadavky: Technická podpora pro obchod, kreslení pohledů, půdorysů, řezů hal, vizualizací, výborná znalost AutoCAD podmínkou, SkatchUp
Schopnost samostatné práce, orientace ve stavebnictví, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, seriozní vystupování, loajalita, znalost legislativy v oblasti ocelových konstrukcí výhodou, ŘP B, orientace na výsledek
Náplň práce: podpora obchodu, komunikace se zákazníky a obchodníky, navrhování řešení staveb, kreslení technické části projektové dokumentace, vizualizace hal pro zákazníky, návrhy řešení
Výhody: motivující platové ohodnocení, příjemný pracovní kolektiv, podpora profesního růstu, seberealizace v dynamicky se rozvíjející firmě

Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016