Volné pracovní místo  Projektanti v oboru energetiky

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PROJEKTANTI V OBORU ENERGETIKY
Požadujeme: SŠ/VŠ elektrotechnického směru, znalost práce na PC - MS Office, MicroStation, AutoCAD apod., řidičský průkaz skupiny B, vyhláška 50/ 1978 Sb. §6, (u absolventů =>nepožadujeme).
Náplň práce: projektování sítí NN, VN, zpracování rozpočtů, autorský dozor na stavbách.
Nabízíme: práci ve stabilní české firmě, stravenky, penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, pružná pracovní doba, výhodný tarif operátora.
První kontakt: telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář v po-pá v době od 8:00-15:00 hodin,
e-mailem na použijte odpovědní formulář nebo osobně v sídle firmy.
ov. 12.3.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - autocad
  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. (vyhl. 50/78 Sb.)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc - 25 dnů dovolené
  • Jiné výhody - penzijní připojištění, výhodný tarif operátora

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.3.2024