Volné pracovní místo  projektanti

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
"zpracování PD potřebného stupně (studie, projekt), odpovídá za správnost, úplnost a zpracování PD s platnými zákony a normami
"zajišťuje vstupní podklady pro zpracování projektové dokumentace
"projednává dokumentaci v průběhu zpracování a v závěru prací s dotčenými orgány a organizacemi
"zpracovává rozpočty projektových staveb

Požadavky:
"ukončené VŠ případně SŠ vzdělání technického směru - obor vodní hospodářství, technická infrastruktura, městské stavitelství
"autorizace ČKAIT v některém z výše uvedených oborů (není podmínkou, ale výhodou přijetí)
"zkušenosti na podobné pozici 3 roky výhodou (technická infrastruktura, zasakování, drobné vodní toky apod.)
"znalost práce s PC (MS Office, zejména WORD a Excel)
"znalost práce v programu AutoCad
"znalost programu KROS a Projekt
"organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení
"aktivní přístup k zadaným úkolům a věcem
"ochotu a schopnost trvalého odborného rozvoje
"ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
"práci na HPP v trvání 1 roku, se zkuš. dobou 3 měsíce a možností dalšího prodloužení
"pracovní dobu 7,5 hod/denně a případnou práci přesčas dle ZP
"možnost neustálého odborného růstu
"týden dovolené nad rámec ZP (5 týdnů)
"příspěvek na penzijní připojištění
"stravenky
Zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc, příspěvek zaměstnavatele na stravenky, na penzijní připojištění, možnost odborného růstu
KONTAKT: hlásit se pouze telefonicky od 7.00 hod. do 15.00 hod. nebo e-mailem

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.3.2017