Volné pracovní místo  Projektant/ka pozemních staveb - Rodinné domy

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 15 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Ostrava

Strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
V předmětu e-mailu s Vaším životopisem uvádějte: projekatnt/ka pozemních staveb
Prosíme Vás, zasílejte pouze písemné nabídky - nevolejte. Děkujeme za pochopení. V případě, že nesplňujete výše uvedené podmínky přijetí, budete automaticky vyřazeni z výběrového řízení.

U veškerých dokumentů zasílaných naší společnosti uvádějte, prosíme, souhlas se zpracovaním Vašich osobních údajů.

Požadujeme:
  • VOŠ vzdělání, vhodné pro absolventy, praxe výhodou
-zkušenost s projektováním RD, znalost vytvoření vizualizací
-znalost AutoCAD, 3D programu
-konstrukční myšlení, samostatnost, komunikativnost, pečlivost
  • podmínkou ŘP sk. B

Pracovní náplň:
-Spolupráce při zhotovování projektů rodinných domů, pomoc při vyřizování zelená úsporám, výrobní dokumentace.

Pracovní doba: 6.30 - 15.00 hod.

Zaměstnanecké výhody:
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, prémie.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017