Volné pracovní místo  PROJEKTANT/KA

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 28 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PROJEKTANT/KA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář volejte v době od 8:00 do 16:00 hod na tel.: použijte odpovědní formulář pí Šmídová.

Náplň práce:
Řízení a kontrola svěřených objektů.
Zpracování projektové dokumentace elektroinstalací.
Spolupráce v projekčním týmu.
Podpora realizace zakázky - změny, testy, zprovoznění.
Technická podpora přípravy nabídek.
Kontakt s klientem, řešení změn, neshod, rozšíření projektů.

Požadujeme:
Minimální zkušenost na obdobné pozici 1 rok, znalost AJ na střední úrovni, dobrá znalost ACAD,
ŘP sk.B výhodou, odborná zdatnost, technická vyspělost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme:
Týdenní pracovní doba o 2,5hodiny kratší, stravenky, nadstandartní zdravotní péče, práce na zajímavých projektech, individuální oceňování , finanční stabilita, možnost profesního rozvoje, firemní vzdělání- odborná a jazyková školení. Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2016