Volné pracovní místo  PROJEKTANT/PROJEKTANTKA mostních a inženýrských konstrukcí

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 28 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Koncepční návrhy mostních a inženýrských staveb a konstrukcí
  • Statické výpočty
  • Konstruktérské práce
  • a další nutné související činnosti při projekční činnosti
Požadujeme:
  • VŠ, (SŠ) vzdělání - zaměření mostní a inženýrské konstrukce případně statika
  • min. 5 let praxe v oboru (silniční mosty)
  • znalost výpočetních a CAD systémů
  • zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti
  • samostatnost i schopnost práce v týmu
  • flexibilitu, komunikativnost a aktivní přístup
Dále požadujeme:
  • řidičský průkaz skupiny B - výhodou
  • Jazyky: AJ, NJ,... - výhodou
Nástup: dle dohody
Lokalita: Liberec, Vaňurova 505/17
Plat: 28 000 - 32 000,- Kč
Nabízíme:
  • zajímavou práci při řešení významných staveb
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • možnost profesního růstu - dlouhodobá perspektiva
  • finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností uchazeče
  • výhodné stravování, odborné vzdělávání, další zaměstnanecké výhody
V případě, že naší nabídku cítíte jako výzvu k vlastní seberealizaci, zašlete své CV e-mailem

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 21.11.2023