Volné pracovní místo Projektový inženýr - Uherské Hradiště

13.5.2016
Humares s.r.o.
Místo pracoviště
Uherské Hradiště
Plný úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Do výrobního závodu v Uherském Hradišti hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektového inženýra.

Co Vás čeká?

vedení nových projektů po organizační a termínové stránce
sledování připravenosti testování nových sérií
zlepšování a optimalizace výrobních procesů a řešení technických a kvalitativních problémů ve výrobě

Co od Vás očekáváme?

VŠ vzdělání technického směru strojním nebo elektro
praxe ve výrobním závodě výhodou
aktivní znalost AJ nebo NJ
znalost APQP a PPAP postupů výhodou
orientace v technické dokumentaci
vysoké pracovní nasazení

Co Vám můžeme nabídnout?

Mzdu 25000 – 40000 Kč
příjemné pracovní prostředí
firemní benefity

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail:  poslat email