Volné pracovní místo PROJEKTOVÝ LOGISTIK

13.10.2016
FENESTRA WIEDEN s.r.o.
Malodoubská 355/6, Liberec VIII-Dolní Hanychov, 460 08, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Soukromá společnost zabývající se výrobou prosklených fasád se sídlem v Liberci přijme uchazeče na pozici projektový logistik. Náplní práce je tvorba logistických plánů a konceptů (toky materiálů, doprava atd).
Požadovaná praxe: v pozici logistiky výhodou
Požadované Znalosti:

  • vysokoškolské vzdělání podmínkou
  • anglický jazyk podmínkou
  • základní orientace v technických výkresech
  • znalost práce s PC – Word, Excel
  • ŘP skupiny B
  • ochota cestovat (Evropa)
  • praxe z automotive výhodou.

Nabízíme:

  • místo výkonu práce: Liberec
  • možnost spolupráce na prestižních Evropských projektech
  • klidné a kultivované prostředí stabilní rodinné firmy
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost růstu
  • další benefity dle dohody

Mzda – nástupní: 30.000,– až 40.000,– / měsíc. Závisí na zkušenostech zájemce.
Vaše žádosti spolu s životopisy zasílejte:  poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní

Podobné nabídky práce

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY
Co vás čeká: • samostatná realizace strategie nákupu dílů a materiálu s ohledem na výrobní plán • zajišťování dodávek dílů a materiálu v požadovaném čase a množství od dodavatelů, • koordinace optimálního výdeje, monitoring, vyho ...
DENSO AIR SYSTEMS CZECH, s.r.o. Newtonova 484, Liberec Plný úvazek
aktivní
ZÁKAZNICKÝ DISPONENT / GARANT ZÁKAZNÍKA
Místo výkonu práce: průmyslová zóna Liberec Sever nebo Chrastava U Nisy 108 (areál bývalého Elitexu) - Zpracování objednávek od zákazníka. - Sestavení výrobního plánu. - Objednání přepravy a kontejnerů. - Zajištění expedice k zá ...
GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s. Svárovská 696, Stráž nad Nisou Plný úvazek