Zařazeno v oborech:
Telekomunikace
Pozice:
Technik v telekomunikacích
Lokalita:
Kladno
Zveřejnil:
Úřad práce Kladno
Může se Vám hodit:
Technik v telekomunikacích Kladno

Volné pracovní místo Projektový manager úseku IT

1.6.2016
METAL TRADE COMAX, a.s.
Místo pracoviště
Sídliště 420, Velvary, 273 24, Velvary
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: sídlo společnosti ve Velvarech u Prahy

Nástup: co nejdříve

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického nebo IT směru
  • Znalost AJ slovem i písmem (středně pokročilá úroveň) – schopnost číst návody/manuály, komunikace s dodavateli HW/SW
  • Schopnost řešit problémy, vysoká míra samostatnosti
  • Vhodné i pro velmi dobrého absolventa
  • ŘP skupiny B
  • Výhodou znalost programování pro PLC Simatic S7 200, S7 300, S7 1200 a znalost jazyků Visual Basic nebo C/C#
  • Pečlivost, spolehlivost

Náplň práce:

  • Vedení a koordinace projektů v oblasti automatizační techniky (rozpracování daného projektu na dílčí úkoly, kontrola a dohled nad jejich plněním, časové odhady a jejich aktualizace, písemné zprávy o stavu prací projektu apod.)
  • Dohled nad realizací projektu
  • Analýza požadavků a tvorba návrhů řešení včetně tvorby dokumentace
  • Diagnostika potíží a jejich řešení
  • Komunikace s dodavateli
  • Účast na rozvojových projektech společnosti

Nabízíme:

  • Velmi dobré firemní zázemí velké úspěšné společnosti s moderní výrobou
  • Odborné zaškolení
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost jazykových kurzů
  • Možnost příspěvku na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Mobilní telefon