Volné pracovní místo  Projektový manažer v oboru pozemní stavby

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 70 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Chrudim - Obce Ležáků 581
NÁPLŇ PRÁCE: řízení stavebních zakázek a projektového týmu
POŽADAVKY: SOU, SŠ, VŠ vzdělání v oboru pozemní stavby, cílevědomost a odpovědnost, regionální flexibilita (území ČR), praxe, znalost práce na PC (MS Office), ř.p. sk. B, schopnost řízení týmů spolupracovníků, autorizace v oboru výhodou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: profesní růst a práce v kolektivu zkušených pracovníků, motivační program, veškeré potřebné pracovní vybavení, zajímavé výkonnostní ohodnocení, služební vozidlo i pro soukromé účely
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Projektový manažer v oboru pozemní stavby?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Pavel Kaňka z Bursík Holding, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektový manažer v oboru pozemní stavby

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.