Volné pracovní místo PROJEKTOVÝ MANAŽER

24.6.2015
A. Schmied, s.r.o.
Místo pracoviště
Husova 1113, Trhové Sviny, 374 01, Trhové Sviny
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: optimalizace technických a výrobních procesů, spolupráce při řízení výroby, vedení firemních projektů
Požadavky: VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na optimalizace ve výrobě, praxe ve výrobě, znalost NJ komunikativně, popřípadě AJ, řidičský průkaz B
Mzda bude upřesněna podle kvalifikace a praxe.
Nabízíme: pěkné pracovní prostředí, velmi dobré sociální podmínky, zaškolení v oboru
Životopisy zasílejte na e-mail nebo adresu firmy.