Volné pracovní místo  Projektový manažer

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ VE STROJÍRENSTVÍ
Naše všestrannost a preciznost ve zpracování plechů je výsledkem dlouholetých zkušeností a profesionálního přístupu ke každému projektu.Etampa-metra a.s. usiluje o to, aby každý zákazník byl spokojený a na spolupráci s ní hrdý. To jí dává důvod být sebevědomou a zdravou firmou, mít odvážné, ale reálné cíle.
Náplň práce:
  • Zodpovědnost za vedení projektu od jeho získání až po implementaci do výroby
  • Vytvořit projektový plán a dohled nad realizací ve spolupráci s výrobou
  • Hodnotit technické možnosti a spolupracovat při oceňování nových zakázek z technického hlediska
  • Pravidelné výjezdy za zákazníky – Švýcarsko a Německo
Požadujeme:
  • Technické vzdělání a znalosti z daného odvětví
  • Komunikace v anglickém a českém jazyce
  • Němčina výhodou
  • Ochota cestovat
Nabízíme:
  • Zajímavou, individuální a odpovědnou práci
  • Nástup možný ihned
  • Pružnou pracovní dobu
  • Profesní růst a mnoho dalšího
V případě zájmu zašlete profesní životopis na email: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.9.2016