Volné pracovní místo projektový manažer

19.10.2016
Gaudlitz Precision s.r.o.
Místo pracoviště
Dělnická 413, Dačice V, 380 01, Dačice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Hrubý plat
55 000 Kč / měsíc
Směnnost
Jednosměnný provoz
Pracovní období
od 1.11.2016

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • VŠ technického nebo ekonomického směru
  • výbornou znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalosti nástrojů projektového řízení, MS Office, Internet Explorer, znalost 3D dat
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • všeobecný ekonomický přehled
  • přirozenou autoritu, efektivní a přesvědčivý ústní a písemný projev
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • 3 roky praxe v projektovém řízení v automotive

Pracovní náplň:

  • vedení nových projektů a jejich organizační řízení v mezinárodním prostředí
  • koordinace projektů od počáteční fáze až po zavedení do sériové výroby
  • příprava podkladů pro kalkulaci a cenovou nabídku
  • průběžná kontrola a aktualizace termínových plánů
  • koordinace transferu výroby ze zahraničí
  • komunikace se zákazníky, dodavateli technických zařízení a pracovníky v rámci organizace
  • účast na zahraničních služebních cestách

Nabízíme:

  • dobré platové podmínky a firemní benefity
  • perspektivní práce v rozvíjející se zahraniční společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • pracovní doba 7:30–16:00 hod. – možnost úpravy po dohodě

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní
  • Němčina – aktivní

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Renata Hronová (Gaudlitz Precision s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti Gaudlitz Precision s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Gaudlitz Precision s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.