Volné pracovní místo Projektový manažer/ka - prodejce inzerce

6.8.2016
Amazing Media, s.r.o.
Místo pracoviště
Valová 2357/8, Zábřeh, 789 01, Zábřeh
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
komunikace se zákazníky ze segmentu malých, středních i korporátních firem
konzultace a navrhování vhodných inzertních kampaní dle potřeb zákazníka
aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb prostřednictvím telefonického oslovování
zajištění administrativní činnosti s tím spojené
zodpovědnost za plnění vlastního i týmového plánu

Požadujeme:
SOU nebo SŠ s maturitou
Uživatelská znalost práce na PC
Vynikající komunikační, prezentační a argumentační dovednosti
Orientace na zákazníka a výsledek
Odolnost vůči stresu a trpělivost
Samostatnost, cílevědomost, aktivní přístup k práci
Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje nebo zákaznického servisu výhodou
Cizí jazyk výhodou

Nabízíme:
Motivační finanční ohodnocení (fixní mzda + zajímavá provizní složka)
Příjemnou a přátelskou atmosféru
Nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky)

Nástup: dohodou
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky.
Váš profesní životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte do 31.8.2016 (uzávěrka přihlášek).

Požadované dovednosti

  • Práce s PC