Volné pracovní místo Projektový technik – technické zařízení budov

27.10.2016
Humares s.r.o.
Místo pracoviště
Osvoboz. pol. vězňů 570, Kladno, 272 01, Kladno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Zastřešuje projekty – vytváří technické studie na základě zadání- projektové dokumentace budov od zákazníka
Pro kalkulaci a určení komponentů využívá interní software a Excel, systém je skladebný a postup automatizovaný
Pracuje s AutoCADem – čtení výkresů je podmínkou, zakreslování v AutoCADu minimálně na mírně pokročilé úrovni
Komunikuje hlavně interně s obchodními zástupci v anglickém jazyce případně se zakazníky
Zaškolení a průběžné doplňování odborné průpravy je zajištěno, akcent na dodržování technické kvality, kvality životního prostředí a BOZP

Požadavky:
Vzdělání bakalářské – stavební/ technické zařízení budov, praxe výhodou, alespoň při studiu
Znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
Anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem
Pečlivost, přesnost, samostatnost

Nabídka:
Atraktivní platové ohodnocení bude představeno
Místo výkonu práce Praha západ
Notebook, služební telefon
5 týdnů dovolené, stravenky
Zaškolení

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní