Volné pracovní místo  Projektový/vá manažer/ka

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Jsme inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot.

Náplň práce:
" realizace zadaného projektu v souladu s kalkulací projektu, smlouvou a časovým harmonogramem
" vedení projektových prací, reporting vedení
" spolupráce s oddělením nákupu při zajištění subdodávek v rámci projektu
" spolupráce s konstrukčním oddělením při tvorbě technického řešení zakázky
" komunikace se zákazníkem i subdodavateli v průběhu projektu
" komunikace s obchodním oddělením při získávání zakázek

Požadujeme:
" VŠ technického směru (nejlépe strojní)
" zájem pracovat na mezinárodních projektech
" komunikativní znalost CJ a AJ podmínkou
" předchozí praxe s vedením projektů v průmyslu min. 2 roky
" organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, logické uvažování
" schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost vůči stresu
" znalost nástrojů projektového řízení MS Project a SAP výhodou
" základní orientace v normách
" základní znalost práce v AutoCad
" schopnost čtení strojní výkresové dokumentace, elektro výhodou
" řidičský průkaz sk. B
" platná certifikace PMP velkou výhodou
Nabízíme:
" stravenky, 13. plat, 5 týdnů dovolené, služební mobil

Kontakt:

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Projektový/vá manažer/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Marie Kumpánová z BEUMER Group Czech Republic a.s.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektový/vá manažer/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.