Volné pracovní místo  Provozní - asistentka F&B managera

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PROVOZNÍ - ASISTENTKA F&B MANAGERA
Náplň práce:
-zajišťování plynulého chodu všech středisek F&B hotelu
-řízení personálu na všech střediscích F&B hotelu
-kontrola chodu středisek, zajištění akcí
-úzká spolupráce s vedením hotelu
-kontakt s hosty, řešení problémů a stížností
Požadujeme:
-vyučení v oboru/SŠ
-zkušenost z oboru
-odolnost vůči stresu
-loajálnost, flexibilitu
-zkušenosti s vedením a motivací lidí
-počítačové dovednosti
-čistý trestní rejstřík
Preferujeme jazykové znalosti: Anglicky, Německy
Preferujeme počítačové znalosti: Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Internet
Nabízíme:
-řádnou pracovní smlouvu
-sociální a zdravotní pojištění platíme dle zákona
-celoroční práci pro ryze českou stabilní firmu
25.000 - 35.000 Kč hrubého, proplácíme soboty, neděle, svátky, vše oficiálně přiznané, nastaveny motivační bonusový systém
-podporujeme a finančně přispíváme na další vzdělávání
-ubytování a stravování v místě za symbolické ceny
možnost sportovního vyžití za výhodných podmínek
Nástup možný ihned nebo dohodou. Životopis zašlete na kontaktní adresu.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017