Volné pracovní místo provozní elektrikář

21.9.2016
M.Ward Manufacturing, s.r.o.
Místo pracoviště
1, Korozluky, 434 01, Korozluky
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

provozní elektrikář

Vzdělání možno – SŠ, technický obor, praxe na pozici elektrikáře min. 2 roky, znalost vyhl. č. 50, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost.
Prac. smouva na půl roku – může být prodloužena.

Náplň práce: zajistit bezporuchový chod veškerého el. zařízení v rámci závodu. Provádí opravy a údržbu strojů ve výr. procesu vč. řídících systémů. Dále provádění oprav na el. zař. v rámci výr. závodu (osvětlení, elektrotech. rozvody aj.).
HLÁSIT SE :Dolejší Martina, tel.: poslat email - Po-Pá od 8.00–10.00h., e-mail:  poslat email

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Podobné nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ – VÝROBNÍ STROJE (25.000 - 30.000,- Kč)
Máte zkušenosti s údržbou CNC strojů nebo automatických linek? Hledáte novou práci jižně od Brna se zaměřením na elektro? Chcete se dále v oboru rozvíjet a rozšiřovat si vědomosti? Pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ – VÝROBNÍ STROJE čeká ...
týden
ELEKTRIKÁŘ
ELEKTRIKÁŘ vyučení v oboru, ŘP sk. B, HLÁSIT SE: Daniel Šimandl tel.: <!--poslatEmail-->, email: <!--poslatEmail--> osobně na adresu ČSL.armády 1766, Most - budova Krušnohoru
Daniel Šimandl Čsl. armády 1766/84, Most Plný úvazek
týden
ELEKTRIKÁŘ - ELEKTROMONTÉR
ELEKTRIKÁŘ - ELEKTROMONTÉR Časová flexibilita, znalost v oboru, ŘP skupina B výhodou. Zaměstnanecké výhody : zvláštní prémie HLÁSIT SE: Luboš Malina tel.: <!--poslatEmail-->, email.: <!--poslatEmail-->
Luboš Malina Lesní 1993/4, Most Plný úvazek
aktivní
ELEKTRIKÁŘI
ELEKTRIKÁŘI "Práce v zahraničí "Provádění elektro revizí podle zákona "Zkušenosti s instalací elektrorozvodů "Zapojování elektro skříní k průmyslovým strojům "Orientace v elektro dokumentaci "Zkušenosti s měřením a regulací velkou ...
Ost-West Anlagenmontage s.r.o. Masarykovo nám. 292, Litvínov Plný úvazek
aktivní
ELEKTRO, MONTÁŽNÍ TECHNIK KOPANÝCH BAZÉNŮ ELEKTRIKÁŘ
ELEKTRO, MONTÁŽNÍ TECHNIK KOPANÝCH BAZÉNŮ ELEKTRIKÁŘ Jaká bude Vaše pozice a náplň práce: Technik Montážní posádky kopaných bazénů Usazování, zapojování, zprovoznování bazénů, vířivých van a saun. Zapojování elektro instalace Péče ...
Mountfield a.s. Velebudická 1220/5, Most Plný úvazek
aktivní
ELEKTRIKÁŘ
ELEKTRIKÁŘ - ZKOUŠKY Z VYHLÁŠKY Č.50/78 sB., §6 HLÁSIT SE: p. Zeman tel.: <!--poslatEmail-->, - volat Po - Pá 7:00 - 13:00 email: <!--poslatEmail-->