Volné pracovní místo  Provozní elektrikář/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 23 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

a:25.2.2016, VPM pro zaměstnaneckou kartu,
Náplň práce:
  • provádí běžné a střední opravy elektrických zařízení,
  • provádí revize, preventivní a běžnou údržbu elektrických zařízení,
  • provádí vyhledávání závad a stanovuje technologické postupy oprav,
  • provádí funkční zkoušky strojů a zařízení,
  • provádí měření parametrů elektrických zařízení,
  • vede příslušnou technickou dokumentaci.
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání nebo vyučení v elektrotechnickém oboru,
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky ,
  • znalost ovládání elektrických zařízení,
  • znalost obecných zásad a postupů péče o elektrotechnická zařízení,
  • znalost elektrotechnické výstroje strojních zařízení a budov,
  • schopnost analyzovat a odstraňovat poruchy, znalost technologie oprav,
  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách.
Nabízíme:
  • zajímavou práci ve stabilní společnosti,
  • motivační ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům,
  • firemní benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené a další,
  • nástup možný ihned.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.10.2015