Volné pracovní místo  Provozní montér vodovodů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 32 000–34 000 Kč / měsíc

Požadavky: manuální zručnost, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, vyučení v oboru instalatér výhodou
Náplň práce: provádí montáž, demontáž vodovodního potrubí, přípojek a vodoměrů; provádí uzavírání trubní sítě z hlediska poruchy; provádí tlakové zkoušky těsnosti vodovodního potrubí; provádí čištění a údržbu vodojemů; pravidelně kontroluje a udržuje vodovodní síť a ostatní vodohospodářské objekty a zařízení
Nabízíme: 25 dnů dovolené, rehabilitační volno nad rámec dovolené, sociální program, příspěvek na penzijní připojištění, po roce doba neurčitá
První kontakt: emailem na adrese použijte odpovědní formulář
ov. 12.4.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - sociální program, příspěvek na penzijní připojištění

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024 do 14.4.2025