Volné pracovní místo  Provozní pracovníci v chráněné dílně

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 7 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:
Čestlice, V Oblouku 114, 251 01

Prvotní kontakt:

Upřesňující údaje:
Požadavky na uchazeče/ku:
o Minimálně střední vzdělání, výhodou praktická znalost řemeslných technik a postupů, může být i formou kutilství
o Osoba se zdravotním postižením I. - III. stupeň invalidity nebo osoba starší 55 let, která dosud nedosáhla starobního důchodu, stálý pobyt Středočeský kraj , (prac. místo je hrazeno z prostředků Evropského sociálního fondu)
o Dobré komunikační schopnosti, zkušenost s vedením menšího týmu, zájem o profesní růst
o Řidičský průkaz skupiny B vítán - aktivní řidič
Nabízíme:
o Práce v malém kolektivu (4 osoby ve skupině)
o Pěkné pracovní prostředí v designérské dílně, bezbariérový přístup
o Možnost dalšího vzdělávání nebo rekvalifikace
o Možný finanční postup a přechod na stálý pracovní poměr
o Místo výkonu práce: Čestlice, ulice v Oblouku (výborná dopravní dostupnost MHD)
Náplň práce:
o Zajišťování provozu chráněné dílny - objednávání materiálu, příprava materiálu pro zpracování dalšími pracovníky v dílně, práce s tiskařskými technikami, vedení zásob
o Ve spolupráci s pracovním asistentem zaškolování a vedení dalších pracovníků dílny
o Účastní se porad týmu
o Podílí se na vývoji výrobního programu dílny

Zaměstnanecké výhody:

  • možnost přizpůsobení pracovní doby a pracovních podmínek
  • bezbariérové pracoviště

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), osoby s potřebou bezbariérového vstupu.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 30.4.2017