Volné pracovní místo  PROVOZNÍ PRACOVNÍK - ÚDRŽBÁŘ - DPČ

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 140 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Funkční náplň:
  • Zajištění běžné údržby a oprav svěřených objektů = drobné technicky nenáročné práce zámečnické, truhlářské, instalatérské, zednické, malířské a elektrikářské (např.: oprava dveří a zámků, vodovodních baterií, osvětlení, stěhování nábytku aj.)
  • Organizace pravidelných technických prohlídek, revizí a kontrol (PO a BOZP) a zajištění odstranění případných závad
  • Koordinace probíhajících oprav, spolupráce s dodavatelskými firmami a správa technické dokumentace
  • Zajištění řešení a odstranění havárií
  • Zpracování podkladů pro realizaci objednávek
  • Drobný úklid před svěřenými objekty
Předpokládaný termín přijetí na volné pracovní místo: 01. 04. 2024
Požadavky na volné pracovní místo:
  • Bezúhonnost
  • Státní občanství ČR
  • Vzdělání technického směru
  • Dobrá fyzická kondice
  • Manuální zručnost, všestrannost, pečlivost
  • Aktivní přístup a schopnost samostatné práce
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, flexibilita při řešení problémů
  • Praxe na pozici s podobným zaměřením
  • Platné osvědčení dle vyhlášky č. 194/2022, Sb. (§6 a vyšší) nebo vyhlášky 50/1978, Sb. (§6 a vyšší) výhodou
Další požadavky:
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
  • Dobrá znalost práce MS Office.
Mzdové podmínky: 140 Kč/hod.
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné pracovní místo k přihlášce:
  • Profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání
  • Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • Motivační dopis
Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e mailu) uchazeč doručte elektronicky na e-mail použijte odpovědní formulář nebo v listinné podobě na adresu: Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje Barvířská 29/10, 460 01 Liberec 3. Případné další informace podá pracoviště personální a PaM plk. Mgr. Jan Springer, tel. použijte odpovědní formulář .

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku PROVOZNÍ PRACOVNÍK - ÚDRŽBÁŘ - DPČ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
plk. Mgr. Jan Springer z Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PROVOZNÍ PRACOVNÍK - ÚDRŽBÁŘ - DPČ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.