Volné pracovní místo  Provozní ředitel/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • min. 5 let praxe na obdobné manažerské pozici podmínkou
  • prokazatelné zkušenosti a praxi v oblasti správy nemovitostí, obchodu s nemovitostmi, investicemi a stavebnictví podminkou
  • schopnost rozpoznat obchodní příležitost i z jiných oborů
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, spolehlivost, zodpovědnost, proaktivní přístup, manažerské dovednosti, silná osobnost
  • umění jednat s lidmi, organizovat a řídit jejich práci
  • vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
  • flexibilita
  • ŘP sk.B

Poznámka k volnému místu:

Náplň práce:
  • zodpovídání za bezproblémový chod společnosti během běžného provozu, koordinaci, řešení operativních problémů
  • každodenní řešení provozních problémů a určování strategie k jejich zdárnému vyřešení.
  • zajištění efektivnosti hospodaření a hodnocení výkonnosti.
  • optimalizace nákladů firmy - kontrola a schvalování faktur od dodavatelů, schvalování objednávek zboží a služeb
  • jednání ohledně smluvních podmínek s novými nájemníky, dodavateli služeb, stavebnimi firmami, apod.
  • jednání s právníky a spolurozhodování o postupu v právních a obchodních záležitostech společnosti
  • zodpovednost za vyběrová řízeni
  • každodenní řízení, motivace, koordinace a kontrola výsledků práce týmu spolupracovníků a následné prezentování těchto činností vedení společnosti.
  • s obchodními partnery a dalšími subjekty reprezentovat společnost.
  • vyhledávání nových nájemníků/kupujících a starost o stávající klientelu.
  • vyhledávání dalších obchodních a investičních příležitostí
  • ntb, mobilní telefon
  • pozici v nejvyšším managementu společnosti
  • zajimavé pracovní ohodnocení
  • automobil

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2015