Volné pracovní místo  Provozní technik / údržbář

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Do našeho kolektivu přijmeme nového kolegu na pozici Provozní technik / údržbář.

Náplň práce:
  • údržba objektu a správa technologií (vzduchotechnika, klimatizace, topení, chlazení, MaR)
  • provádění pravidelné preventivní údržby
  • operativní odstraňování závad na objektu a řešení havarijních situací
  • drobné elektrikářské práce a instalatérské práce výhodou
  • drobné řemeslné a malířské práce
  • vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby

Nabízíme:
  • odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy a placené přesčasy
  • příjemné pracovní prostředí
  • veškerou technickou vybavenost pro náplň práce
  • dlouhodobou spolupráci
  • nástup ihned nebo dle dohody s manažerem objektu

Požadujeme:
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • vyhláška 50 min. §6 podmínkou
  • znalost technologického zařízení budov
  • praxe v oboru provozní technik objektu "údržbář" výhodou
  • "pro-klientský přístup", odpovědnost, loajalita, samostatnost, pečlivost

Dvousměnný provoz v pracovní dny, tj. Po-Pá (ranní 7:00-15:30 hod, odpolední 11:30-20:00 hod).

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016