Volné pracovní místo  Provozní zámečník práškové lakovny

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 600 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A použijte odpovědní formulář /1/2017
Náplň práce:
  • převážení výrobků a materiálu manipulačním vozíkem
  • manipulace s produkty na lakovací lince – svěšování a navěšování
  • provádění kontroly všech výrobků dle výrobní dokumentace
  • činnosti spojené s preventivní údržbou daných nářadí
  • provádění základních zámečnických činností (vystruhování, čištění závitů)

Požadujeme:
  • praxe v oboru výhodou
  • schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost, vysoká spolehlivost, týmová práce
  • znalost čtení výkresové dokumentace nutná

Nabízíme:
  • perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • systém vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
  • práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu, moderní pracovní prostředí
  • závodní stravování
  • dovolená navíc
  • sick days
  • sportovní a společenské akce, firemní časopis
  • finanční odměny při životních a pracovních jubileích
  • odměnu za dárcovství krve
  • příplatky nad rámec zákona

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017