Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Zámečník
Lokalita:
Teplice
Zveřejnil:
Úřad práce Teplice
Může se Vám hodit:
Zámečník Teplice

Volné pracovní místo Provozní zámečník

2.12.2016
Czech Aerosol, a.s.
Místo pracoviště
33, Velvěty, 415 01, Rtyně nad Bílinou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

D vyučen v oboru provozní zámečník, praxe vítána, svářečský průkaz výhodou (el. oblouk, plamen, TIG)
zaměstnavatel poskytuje podnikové stravování, dovolenou navíc, příspěvek na penzijní připojištění
Životopisy zasílat na e-mail: poslat email nebo na e-mail: poslat email
Uchazeče s doporučenkou zasílat na adresu firmy 23.6. a 24.6.2016 mezi 9 – 11 hodinou

Podobné nabídky práce

Údržbář
vyučení v oboru elektro či technické zaměření, opravy a údržba strojů a zařízení, seřizování strojů, diagnostika závad a jejich řešení, zajištění plánovaných oprav, provádění drobných oprav (zámečnictví, vodoinstalatérství, truhlá ...
Colortec, s.r.o. Modlanská 1201/1, Teplice Plný úvazek
týden
Zámečník
Vhodné i pro OZP Požadavky: - svářečské dovednosti - řidičský průkaz skupiny B V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: <!--poslatEmail--> nebo telefonicky na čísle: <!--poslatEmail-->po-pá od 14:00 do 16:00 hod. ...
Zámečnictví u Rotta s.r.o. Dubská 1635, Teplice Plný úvazek
týden
Údržbář
Požadujeme: - časová flexibilita schopnost strategického myšlení Hlásit se telefonicky nebo na e-mail.
Jan Zykmund U pivovaru 924/1, Teplice Plný úvazek
týden
Údržbář - seřizovač
oprávnění na VZV výhodou, vyhláška č. 50/78 Sb. par.6 a 7 výhodou, po zapracování mzda až 30 000,- Kč Hlásit se telefonicky na tel.č. <!--poslatEmail-->(p.Kříž) nebo na e-mail: <!--poslatEmail-->
HIT OFFICE, s.r.o. Novosedlická 999/13, Teplice Plný úvazek
týden
Obsluha strojní pily/skladník/manipulant
Náplň práce: - obsluha pásové pily, manipulace s tyčovým materiálem Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - znalost čtení výkresové dokumentace - praxe a průkaz VZV výhodou - spolehlivost, ochota učit se nové věci, flexibilita N ...
Wienerberger eurostroj, spol. s r. o. Řetenická 133, Teplice Plný úvazek
týden
Údržbář
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: <!--poslatEmail-->
BGDS s.r.o. Důlní 475, Teplice Plný úvazek
týden