Volné pracovní místo  Provozní zámečník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 13 880 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86
Ústí nad Labem.
Požadujeme:
  • vyuční list v oboru ZÁMEČNÍK nebo podobném oboru
  • odbornost: svářeč elektrickým obloukem ZK 111 - platný průkaz
  • dobrý zdravotní stav - práce v rizikovém prostředí - riziko rtuti
Náplň práce:
  • provádí odborné práce při opravách strojů, technické kontroly a repase výrobního zařízení
  • montáž a demontáž strojního a chemického zařízení
  • odslepování a zaslepování potrubních tras
  • sváření
  • kovoobráběcí práce na bruskách, vrtačkách a malém elektrickém nářadí
  • opravy náhradních dílů
  • práce v rizikovém prostředí rtuťi - nutný dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
  • mzdu 13 880,- Kč.,
  • podnikové stravování
  • dovolenou navíc
Kontakt: zaslání životopisu el.poštou, případně osobní kontakt.

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016 do 30.4.2017