Volné pracovní místo  Provozní zámečník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:26.8.2016, a:20.3.2017
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Náplň práce:
  • opravy pneumatických a hydraulických zařízení,
  • pálení, svařování obalovou elektrodou,
  • renovace a střední opravy strojů a zřízení,
Požadujeme:
  • vyučení v oboru provozní nebo strojní zámečník podmínkou,
  • praxe v profesi a v provozech výroby,
  • svářečský průkaz na svařování obalovanou elektrodou ZE1,
  • znalost pneumatických a hydraulických systémů ,
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou,
  • ŘP sk. B,
  • zdravotní způsobilost pro práci v třísměnném provozu,
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Nabízíme:
  • firemní benefity: týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění,
  • další zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy,
  • práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.
Inf.: zájemci se hlaste u p. Drozda osobně a to:
v PONDĚLÍ od 7:00-13:00 hod.
v ÚTERÝ a ČTVRTEK od 7:00-15:00 hod.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2018