Volné pracovní místo  Produktový manažer/ka

Firma ASKO a.s.
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Plný úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Přidejte se k Nám jako Produktový Manažer Dřevomateriálu v České Rodinné Firmě!
Co od vás očekáváme:
  • Zkušenosti v Produktovém Managementu: Máte praxi v oblasti produktového managementu, ideálně v oboru stavebních nebo interiérových dřevěných materiálů.
  • Strategické myšlení: Schopnost vytvářet a implementovat strategie pro portfólio produktů, zohledňující trendy na trhu a potřeby zákazníků.
  • Komunikační Dovednosti: Schopnost efektivní komunikace s týmem, zákazníky a dodavateli, a přenášení vize na konkrétní akce.
  • Zájem o Dřevařství a Ekologii: Vnímáte dřevo nejen jako materiál, ale jako umělecký prvek a zároveň máte zájem o ekologické hledisko v oboru.
Co budete dělat:
  • Vývoj Produktového Portfolia: Budete mít klíčovou roli při rozvoji a správě našeho produktového portfolia, včetně inovací a aktualizací.
  • Analýza Trhu: Sledovat trendy v odvětví dřevařství a provádět analýzy trhu, abyste předpověděli poptávku a identifikovali nové obchodní příležitosti.
  • Spolupráce s Týmem: Pracovat s týmem prodeje, marketingu a výroby na zajištění optimálního zastoupení produktů na trhu.
  • Odpovědnost za Ziskovost: Sledovat výkonnost produktů a provádět kroky k optimalizaci jejich ziskovosti.
Co nabízíme:
  • Rodinnou Atmosféru: V naší firmě nejste jen číslo – jsme rodina, která si váží každého člena.
  • Možnost Odborného Rozvoje: Poskytujeme příležitosti pro váš kariérní postup a odborný růst.
  • Projekty s Významem: Pracujeme na produktech, které mají nejen estetickou hodnotu, ale také podporují naše hodnoty v oblasti ekologie a udržitelnosti.
Pokud jste připraveni přijmout výzvu a přispět k našemu společnému dřevařskému příběhu, zašlete nám svůj životopis na použijte odpovědní formulář . Těšíme se na setkání s vámi!

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024

Máte zájem o nabídku Produktový manažer/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Zimová, Personalistka z ASKO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Produktový manažer/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.